ASTROLOJİK DANIŞMANLIK


Astroloji de gök cisimlerinin, özellikle gezegenlerle öbür yıldızların belirli karşılıklı pozisyonlarının, belirli bir nedensel ve belirgin yoldan yersel alemdeki değişimlere neden oldukları ya da etkiledikleri varsayımına dayalı olarak gündelik olayların tahmin edilmesi ve öngörülmesi yöntemidir.

📌Astroloji alfabesinde 34 tane sembol vardır. Bu alfabe 12 burç, 10 gezegen ve 12 evden oluşur.

📌Doğum haritası diğer adıyla horoskop daire şeklinde çizilir. Bu daire üzerinde kişinin doğumundaki gezegenler, buçlar ve evler yerleştirilir. Her bir ev bir diğerinden bir çizgi ile ayrılır.

📌Burçlar element niteliklerine göre 4 gruba, karakter yapılarına göre 3 gruba ayrılırlar. Bunun yanı sıra dişi ve erkek olarak da iki kutupsal grupta gösterilirler.

.

NATAL HARİTA: Astroloji literatüründe "Natal Harita" olarak geçen "Doğum Haritası" siz doğduğunuz anda gökyüzündeki gezegenler, evler ve burçların hangi konumda olduğunu gösterir. Doğum haritası analizi günlük burç yorumlarından farklı bir olaydır. Bu harita tamamen kişiye özeldir, sadece haritası çıkarılan insanın hayatına ait dinamikleri içerir. Bireyin tavrı, görünümü, sağlık durumu, her türlü ilişkileri, eğitimi, inançları, kariyeri, hedefleri ve korkuları ile onu bekleyen iyi ve kötü dönemlerin, karşısına çıkabilecek risklerin saptanması mümkündür.

.

🔦TRANSİT: Transit terimi gezegenlerin burçlar kuşağındaki günlük, aylık ve yıllık hareketlerini ve bunların kendi kişisel doğum haritalarımız üzerindeki etkilerini ifade eder. Natal harita belli bir zaman dilimi ile ilgilenir ancak öngörü söz konusu olduğunda belli ve önemli olayların hayatınızın hangi döneminde gerçekleşeceğini veya belli dönemlerin ne kadar süreceğini söylemek gerekir.

.

❓Güçlü ve zayıf yönlerimin farkında mıyım? Ekonomik göstergelerimin durumu nedir? Nelerden gelir elde edebilirim? Kaynaklarımı nasıl değerlendirmeliyim?❓Miras ya da dolaylı gelirden yana şansım nedir? Yakın çevremle ilişkilerimi nasıl düzenleyebilirim? Eşim ya da partnerimle ilgili hangi sorunların altından kalkmam gerekir? İnsanlar beni nasıl görür?❓Hayattan zevk aldığım yönler nelerdir? Hangi alanlarda yetenekliyim? Sanatsal, yaratıcı yönlerimi nasıl keşfedebilir, ortaya koyabilirim? Kendimi geliştirmek için neler öğrenmeliyim? Eğitim alanında nasıl bir geleceğim olabilir? Kariyerimde nasıl gelişmeler neler olabilir? Yaşam hedeflerimi nasıl belirlemeliyim? ❓Maddi manevi şanslı olduğum alanlar nelerdir? ve tabii öngörüler..

.

🧩Randevu öncesi doğum haritanızı hazırlamak için gereken bilgileri sizden alıyoruz.

🧩Akabinde 5-7 gün içinde teknik çalışma hazırlıyoruz ve size kesin randevu tarih ve saatinizi bildiriyoruz.

🧩Randevu sürecinde haritanın yorumunu yapıyoruz ve görüşmeyle ilgili, aklınıza gelen sorulara da cevap vererek ilerliyoruz.

🧩Randevu bitimini takiben 5-7 gün içerisinde pdf formatında hazırlanmış, haritanızla ilgili detaylı metinlerin yer aldığı dosyanızı size iletiyoruz.Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2018 B_v_B edited

Protection™